UUDISED — Turundajate Liit
TULI  •  13. nov, 2018

Värske uuring näitab, et agentuuride kvaliteet on teinud järsu hüppe ülespoole

Äsja valminud uuring "Turundusagentuuride maine & klientide rahulolu 2018" annab vastuse küsimustele, kes on valdkonnas kõige tähelepanuväärsemad tegijad ja mille poolest maineliidrid silma paistavad. Samuti paljastab uuring, mille alusel turundajad endale agentuure valivad.
Loe lisaks
TULI  •  12. nov, 2018

Toby Brown: bränd, näita ennast!

Foto: Toby Brown
UK turundusagentuuri Eatbigfish strateegiadirektor Toby Brown soovib, et brändidel oleks rohkem julgust silma paista ja muutusi ellu viia. Challenger thinking mõtteviisi järgijana usub ta, et edu saadab just neid brände, kes julgevad ujuda vastuvoolu.

Challenger thinking ehk väljakutseid esitav mõtteviis on miski, mida Toby Brown jagab nii oma kolleegidega agentuuris Eatbigfish kui ka klientidega, kes tulevad otsima teistsuguseid, kohati lausa mässumeelseid lahendusi. Juba sel kuul konverentsi "Making Sense" esinejana Tallinnasse saabuv Brown selgitab, mis on selle kõige taga.
Loe lisaks
TULI  •  09. nov, 2018

ETKAList sai uue lähenemisega Turundajate Liit

Eesti mainekamaid turundusagentuure koondav Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit (ETKAL) kannab nüüdsest nime Turundajate Liit (TULI). Uue nimega kaasneb uus lähenemine, millele vastavalt saavad edaspidi liikmeteks ka valdkonna tegijad väljaspool agentuure.
Loe lisaks
ETKAL  •  05. nov, 2018

Phil Barden: teadus aitab tarbija brändile lähemale tuua

Aastakümneid turundusvaldkonnas tegutsenud Phil Barden pole tavaline turundaja. UK-st pärit Barden on võtnud endale eesmärgiks selgitada teaduspõhiselt lahti, miks tarbijad käituvad just nii, nagu nad seda teevad.
Loe lisaks
ETKAL  •  26. okt, 2018

ETKALiga liitus ainulaadne sihtturundusagentuur

Foto: Marek Kaptjuh. Erakogu
Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liiduga (ETKAL) liitus Artist Media OÜ, kes on ainulaadne sihtturundusagentuur Eestis. 

“ETKAL on kujunemas Eesti turunduse ümarlauaks, kus arutatakse olulisi teemasid. Eesmärgid, mille poole püüeldakse, on ambitsioonikad ja vajalikud. Tänaseks uuenenud Artist Media soov on nende täitmisel abiks olla ja oma valdkonna turuliidrina tundub see lausa kohustuslik,” märkis Artisti ärijuht Marek Kaptjuh.
Loe lisaks
ETKAL  •  19. okt, 2018

Rahvusvahelised tegijad aitavad Tallinnas turundusmaailmas selgust luua22. novembril Tallinnas toimuv konverents "Making sense" toob Eestisse turundusmaailma mõjukad tegijad rahvusvahelisel areenil, kes arutlevad tarbijate käitumise, koostöö ja brändi edu suurendamise võimaluste üle.
Loe lisaks
ETKAL  •  18. okt, 2018

ETKALiga liitus esimene meediaagentuur

Indrek Soom. Erakogu

Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liiduga (ETKAL) liitus Initiative, kes on ühtlasi esimene meediaagentuur liidus. 

“Kuna ETKALi ambitsioonid on sümpaatsed ja nägemus Eesti turundusmaastiku arendamisest kattub meie omaga, otsustasime sellesse ka endi panuse anda. Initiative on edumeelne ja oma mõttelaadilt vähem-juttu-pikem-samm-tüüpi-ettevõte, mistõttu on ETKAL aktiivse ja reaalselt toimiva kooslusena meile vägagi sobiv väljund,” märkis Initiative’i tegevjuht Indrek Soom.

Loe lisaks
ETKAL  •  09. okt, 2018

15. ja 16. oktoobril näidatakse neljas Eesti kinos maailma parimaid reklaame

15. ja 16. oktoobril näidatakse neljas Eesti linnas – Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares – rahvusvaheliselt auhinnatud reklaame „Cannes Lionsi 2018. aasta parimad reklaamfilmid“ eriprogrammi raames. Apollo Kino kinolinale jõuavad reklaamimaailma Oscariga tunnustatud klipid, mis on suurepäraselt teostatud ja pakuvad nauditavat elamust igale kinokülastajale.
Loe lisaks
ETKAL  •  02. okt, 2018

ETKALi üldkoosolek 11. oktoobril

ETKAL  •  18. sept, 2018

ETKALi uueks juhiks saab E-kaubanduse Liitu juhtinud Signe Kõiv

Pressiteade 
18.09.2018 Loe lisaks

Arhiiv

18. sept, 2018
10. märts, 2016
07. märts, 2016
26. nov, 2015