Kõik uudised

Tallinnas toimub novembris Black Food Festival

Üritusturundusagentuur Elamusstuudio ning Ekspress Meediale kuuluv toidu- ja joogiportaal Oma Maitse korraldavad 23. novembril Põhjala tehases unikaalse kontseptsiooniga ürituse Black Food Festival, kus pakutakse musta värvi toidu- ja joogielamusi.

“Black Food Festivali looja on Regina Boros ning üritus leidis esmakordselt aset möödunud aastal Budapestis,” selgitas Elamusstuudio juht Mihkel Lubi. “Seejärel toimus üritus ka Berliinis, Tel Avivis, Helsingis, New Yorkis ja Istanbulis, septembrikuus aga jõuab Londonisse.”  

Lubi sõnul käisidki nemad oma tiimiga Helsingi festivalil, kus tuli idee see ka Eestisse tuua. “Soomes toimunud üritusel oli tohutult külastajaid ning lisaks meie meeskonnale oli kohale sõitnud veel palju teisi eestlasi,” rääkis Lubi. “Meil tekkis seal meeletult ideid, kuidas Black Food Festivali veelgi ägedamalt korraldada ning seetõttu see novembris Tallinnas toimubki.” 

Ekspress Meedia esindaja Karin Lillemaa kinnitusel on nende firma jõudsalt kanda kinnitanud erinevate ürituste korraldamises, seni on toimunud näiteks RUJA kontsert Lauluväljakul, Arvo Pärdi kontsert Alexela Kontserdimajas, suvelavastus Gustav Ernesaksast ja spordiüritused erinevates valdkondades.  

“Black Food Festival tundus väga omapärase kontseptsiooniga ning seetõttu soovisime selle korraldamises osaleda,” kommenteeris Lillemaa. Kui eelmistes linnades toimunud Black Food Festivalid olid kontseptsiooni looja kaasabil organiseeritud, siis Tallinna üritus leiab aset iseseisvana – Regina Borose käest on ostetud frantsiisiõigused. 

Black Food Festival on Elamusstuudio ja Ekspress Meedia esimene suurem koostööprojekt. 

Black Food Festival Tallinn toimub 23. novembril kell 11.00-20.00 Põhjala Tehases aadressil Marati 5a, Tallinn.

Vaata ka: www.blackfoodfest.ee  

Elamusstuudio on Turundajate Liidu liige.

Silja Oja, Turundajate Liit

Liitu uudiskirjaga