Kõik uudised

Division katsetab 4-päevase töönädalaga

Sellest nädalast kuni septembrini on iga teine töönädal Divisionis 4-päevane. „Tegemist on katsetusega, et õppida ja mõelda, kuidas edasi tegutseda. Pakume oma tiimile seda, mida nad enim soovivad – aega,“ kommenteeris Divisioni tegevjuht Aigi Sool.

Fotol: Divisioni tegevjuht Aigi Sool

"Oma tiimi arendamisele ja töökultuuri loomisele oleme alati suurt tähelepanu pööranud. Selle lahutamatu osa on enesetäiendus, paindlik tööaeg ja muud hüved," ütles Divisioni tegevjuht Aigi Sool. "Aeg on täna suurim väärtus, mida tööandja oma töötajatele anda saab," lisas ta. 

„Usume, et vabad päevad mõjuvad tiimile inspireerivalt, sest loovprotsess toimub igal pool ja kogu aeg. Kaks vaba päeva kuus on aeg elamusteks, uuteks säravateks mõteteks ja iseenda jaoks. Lisahüvena antav vaba reede ei muuda töötasu ent on vaat et suuremgi väärtus kui palk ise," selgitas ta. 

Divisioni tegevjuht rääkis, et töösuhete erinevad vormid – vabakutselisus ja kaugtöö – muudavad suhtumist nii suhtumist tööaega kui töö tegemise kohta. Lisaks loovad tööjõu suurenev puudus ja digitehnoloogia areng olukorra, kus aja väärtusest alles tõeliselt aru saadakse.

Silja Oja, Turundajate Liit