Kõik uudised

Forum Cinemas pakub võimalust enne filmi algust ekraanil interaktiivset mängu mängida (ja turundajatel seda brändida)

Alates sellest nädalast on kõikide Forum Cinemas kinode külastajatel võimalik mängida enne kinoseansi algust suurel ekraanil ForumFun mängu. Tegemist on uudse võimalusega ka turundajate jaoks, kes saavad juurde kanali, kus enda brändi promoda. Igal ettevõttel on võimalik tellida omanäoline mäng.

Alates novembrist ilmub iga filmiseansi eel suurele ekraanile interaktiivne mäng, millest saavad kõik saalis viibijad osa võtta tõmmates oma nutitelefoni vastav rakendus ja trükkides sisse ekraanile ilmuva kood. Seejärel käivitub mäng, kus teiste saalis viibijate vastu tuleb võistelda erinevates osavust või teadmisi vajavates ülesannetes. Mängu sisselogimiseks tuleb kasutada oma Facebooki kontot või selle puudumisel osaleda anonüümselt. 

Peale üldise tunnustuse ja heakskiidu pälvib võitja mänguga või kinoga seotud auhindu, milleks võivad olla uued kinopiletid, snäkid, filminänn või mõni muu mänguga seotud auhind. Olenevalt mängust saab sellest korraga osa võtta kas 25 kuni 100 inimest, kuid senised kogemused on näidanud, et kaasa elavad mängule kõik saalis viibijad.

Osad mängud nõuavad rohkem osavust ja kiiremat reageerimisvõimet, teised rõhuvad filmiteadmistele või niisama õnnelikele pakkumistele. Iga võitjat ootab mänguga või kinoga seotud auhinnad, milleks võivad olla uued kinopiletid, snäkid, filminänn või mõni muu mänguga seotud toode. 

„Usume, et see on kinokülastajatele põnev lahendus, mis loob veidi elevust ning pakub ka ettevõtetele huvitavaid võimalusi oma toodete või teenuste tutvustamiseks läbi interaktiivse mängu,“ selgitas Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner.„Sama süsteem on juba käivitunud või alles käivitumas ka teistes Odeoni kinogrupi kinodes ja näiteks Soomes on see väga populaarne ja külastajate poolt oodatud.“

Kõik huvilised saavad omale äpid tõmmata siit: www.forumcinemas.ee/offers/forumfun

Silja Oja, TULI
Liitu uudiskirjaga