Kõik uudised

Omniva otsib turundusjuhti

Kandideerimise tähtaeg: 15. detsember.

Omniva tervitab!  

Meie oleme Martin Luts, Eesti pakiäri juht ning Kaja Sepp, turunduse ja kommunikatsiooni juht. Otsime oma tiimi uut liiget – turundusjuhti, kes aitaks viia pakiäri turundustegevused uutele põnevatele rännakutele. 

Martin Luts ja Kaja Sepp

Otsime inimest, keda motiveerib paindlik ja kiire tegutsemine ning võimalus olla muutuste algataja ja läbiviija. 

Pakiäri on konkurentsitihe ja kiire ning meie turundus sellele vastav. Soovime väga Sinuga vestelda, kui Sa usud, et oskad luua hästi toimiva turundusplaani, mille mitmekesised ja põnevad turundustegevused üllatavad positiivsuse ja uudsusega. Ootame väga, et Sa oled tiimimängija – koostöö sütitab ja inspireerib Sind. Ja ideede genereerimise kõrval oskad edukalt juhtida projekte plaani elluviimiseks. 

Hakkad tegutsema pakiäri ja turunduse maatriksis, nii et tugev äriline mõtlemine on Sinu kui turundusprofessionaali lisavarustus. Hea, kui Sul on kogemusi, mida saad jagada asjatundjana digiturunduse vallas, indu storytellingu ja sisuturunduse võimekuse kasvatamisel ning muutuste kohta mõni õpetlik lugu rääkida.

Sind ootavad tiimid, kus on energilised, ambitsioonikad ja tarmukad kolleegid. Tööd teeme palju ja ka nalja peab palju saama! Ning tiimitugi ja toetavad kaaslased on garanteeritud mõlemal poolel. 

Meie äri on inimestele rõõmu kohale viimine.

Kui need mõtted kõnetasid Sind ja tahad olla osa selle eduloost, anna endast märku ja saada oma CV meie personaliosakonda aadressil diana.rastas@omniva.ee hiljemalt 15.12.2019.

Omniva on on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 62 ettevõtet.

Liitu uudiskirjaga