Kõik uudised

Paavo Pettai taasliitus Havasi loovmeeskonnaga

Reklaamiärimees Paavo Pettai on tagasi Mark Eikneri juhitavas agentuuride grupis, mis kannavad nüüd kaubamärki Havas. Alates eelmisest kuust töötab Pettai Havas Creative’i loovjuhina.

Fotol: Paavo Pettai

„Paavo näol on tegemist ägeda profiga, kelle oskusi paljud kõrgelt hindavad ja nii ka mina. Ta on olnud Keskerakonna edukate kampaaniate autor. Lisaks on tal olnud juhtiv roll Olybeti, Porto Franco, Olympic Casino ja Raha24 turuletoomistes ja rebrändimistes. Sotsiaalsetest projektidest on tema vedada olnud Tallinna Restoranide Nädal, Euroopa Kultuuripealinn ja Raasiku valla sissekirjutuste hõivekampaania. Paavol on pikaajaline turundusalane kogemus pea kõigis majandusvaldkondades, seega usun, et ta toob head täiendust nii meie tänaste kui uute klientide nõustamisse. Meie teed läksid pea kümme aastat tagasi küll lahku, aga mul on hea meel, et Paavo on meie tiimiga jälle liitunud ja usun, et saame koos veel palju tähendusrikkaid kampaaniaid teha“ vastas Havas Balticsi juht Mark Eikner küsimusele, mis teda Paavoga taas kokku tõi. 

Paavo Pettai müüs oma osaluse ja lahkus reklaamiagentuuri Idea Euro RSCG (praegine Havas Creative) juhatusest mais 2009, millega ühtlasi lõppes Idea pikaajaline koostöö Eesti Keskerakonnaga, sest Pettai lõi oma agentuuri Midfield, mille alt ta ise Keskerakonda teenindama hakkas. 

“Kahjuks olid Paavol ja teistel osanikel grupi tulevikust erinevad visioonid ning seetõttu otsustatigi jätkata eraldi,” ütles Eikner tookord. 

Paavo Pettai tegi esimese Keskerakonna valimiskampaania reklaamiagentuuris Idea aastal 1996 ja kuna see läks hästi, pani see aluse Pettai ja Savisaare pikaajalisele koostööle. Pettai suhe Keskerakonnaga lõppes aastal 2015. Jaanuaris 2019 rääkis Pettai esimest korda meedias, kuidas ta 20 aastat Edgar Savisaare heaks töötas, selle kohta saab pikemalt lugeda Eesti Ekspressist

Silja Oja, TULI
Liitu uudiskirjaga