Kõik uudised

Stockmanni Hullud Päevad toimuvad sel kevadel ainult e-poes

Seoses koroonaviirusest tingitud eriolukorraga toimuvad Hullud Päevad sel kevadel 25. märtsist kuni 5. mai ainult e-poes.

“Hullud Päevad on populaarne kampaania, mis toob tavaliselt kokku suurel määral inimesi. Me soovime omalt poolt vähendada riske koroonaviiruse levikuks. Nii suunamegi oma kliente tegema Hullude Päevade ostusid sel kevadel e-poest ning selleks, et kõik saaksid oma soovitud kaupa tellida, oleme pikendanud kampaania perioodi 2 nädalani. Meie klientide ja töötajate turvalisus on meile esmatähtsad,” ütles Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse juht Katre Uibomäe.

Hullude Päevade e-poe aadress on crazydays.com. Soovide nimekiri on juba avatud ning ostma saab hakata 25. märtsil, kui e-pood kell 7.00 avaneb. Igal õhtul kell 18.00 lisanduvad õhtuhitid.

"E-pood on ingliskeelne, kuid sellest ei tasu lasta end heidutada, kõik tooted, mida kliendid näevad, on Eestis kättesaadavad. Kinnitame, et e-poest tellitava kauba pakendamisel on meil ranged hügieeninõuded, nii et kaupa kätte saades saavad meie kliendid olla rahulikud ning avada pakid julgelt,” lisas Uibomäe

Sammud hügieeni tagamiseks

Stockmann on oluliselt tõhustanud hügieenireegleid oma kaubamaja territooriumil, tagades sealjuures kõikidele töötajatele ja rentnikele vajalikud vahendid käte desinfitseerimiseks.

“Hetkel on meie kaubamaja avatud ning teenindab edasi kõiki kliente, kes meid külastavad, nagu ka teised jaemüügiga tegelevad ettevõtted. Klientide külastusaegade eelistustele tuginedes lühendasime alates 18. märtsist ajutiselt lahtiolekuaegu. Oma klientide ja töötajate tervise huvides oleme ajutiselt peatanud jumestusteenuste pakkumise kosmeetikaosakonnas. Ühtasi pöörame veelgi enam tähelepanu meigitoodete näidiste eest hoolitsemisele. Seetõttu on hetkel lubatud meigitoodete testimine vaid puhtale salvrätikule või konsultandi juhendamisel. Võimaluse korral palume eelistada kauba eest tasumisel kaardi- või viipemakseid,” lisas Uibomäe.

Stockmann jätkab koroonaviirusest tingitud olukorra reaalajas jälgimist ning viib sisse muudatusi vastavalt tervishoiu ekspertide ja valitsuse suunistele.

Stockmann AS on Soome kontserni kuuluv premium kaubamaja Tallinna kesklinnas, mis pakub mitmekülgseid ja kõrgkvaliteetseid moe-, ilu- ja kodu ja toidukaupu heaks eluks. Stockmanni eesmärgiks on inspireerida oma kliente tegema kiire elutempo kõrval jätkusuutlikke ja vastutustundlikke otsuseid. Lisaks Tallinnale asub üks Stockmanni kaubamaja Riias ja viis Soomes.

Stockmann AS on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Silja Oja, TULI
Liitu uudiskirjaga