Kõik uudised

Tank esitleb: Elisa jõulureklaamide kollektsioon 2019

Viimasel paaril aastal on Elisa võtnud selgelt meelelahutaja ja igapäevaste elamuste pakkuja rolli. Nagu ütleb ka slogan: "Elu on elamust väärt". Osalt sellest tulenevalt ei ole Elisa ambitsiooniks jõulude ajal "pisaraid kiskuda", vaid hoopis nalja teha.

Huumor on eristuv 

„Suur osa brändidest, kes üldse oma imagole panustavad, teevad seda valdavalt just jõulude ajal ja nii kipuvad need jõulu-imagoklipid väga sarnase retsepti järgi valmima. Elisal on viimasel paaril aastal olnud fookus imagol ka kogu ülejäänud aja aastast, mis on võimaldanud olla brändil vähem jõulude ja rohkem oma nägu,” kommenteeris reklaamiagentuuri Tank loovjuht Villem Valme

Elisa jõulureklaamid 2019: 

“Ka Elisal on kujunemas omad jõulutraditsioonid - juba kolmas aasta tegutsevad jõuluklippides äravahetamiseni sarnased jõulumehed, kes esimesel aastal jõudsid kingitustega ukse taha, eelmisel aastal hiilisid juba toas ringi, tänavu on aga otsustanud lõpuks ka natuke aja maha võtta ja vahelduseks puhkusereisile minna,“ lisas Valme. „Eks igaühel on vabadus teemavalikut ja klippe omamoodi tõlgendada, nii et see on juba minu isiklik vaatenurk – kes ei tahaks tänasest Eestist vahepeal natuke puhkust?“. 

Loovagentuur: Tank
Loovjuht: Villem Valme
Copywriterid: Marko Mörö Matvei ja Marko Kodres
Disainer: Andres Aarik
Projektijuhid: Kadri Luik ja Dolores Rang
Jõulumehed: Märt Pius ja Priit Pius
Tootja: Indi Films
Režisöör: Arun Tamm
Produtsent: Gaida Talu
Klient: Elisa
Kampaania koordinaator: Agnes Nõmmsalu
Turundusjuht: Karin Kanepi

Elisa jõulureklaam 2018:

Elisa jõulureklaam 2017: 

Loovagentuur Tank on on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 61 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Liitu uudiskirjaga