Kõik uudised

Ülemiste keskuse uued agentuurid on Tank ja Initiative

Eelmise aasta teises pooles Ülemiste keskuse poolt läbi viidud agentuuride konkursil osales viis loov- ja meediaagentuuride koondmeeskonda. Võitis Tanki ja Initiative'i meeskond.
Fotol: Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Tiia Nõmm

Ülemiste keskus on Kantar Emori kaubandusseire uuringu põhjal klientide lemmikostukoht Tallinnas ja Harjumaal juba alates 2015. aastast. Läinud juunis avati kaubanduskeskuse uuendatud osa koos Apollo kino, Trampolino batuudikeskuse ning mitmete uute restoranide ja kauplustega.

Septembris 2019 Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuhina alustanud Tiia Nõmm hindab kõrgelt keskuse juhtide „pikka vaadet“ ja head intuitsiooni, mis on aidanud langetada äriliselt õigeid otsuseid. Ka Ülemiste turundustöö on tema sõnul olnud kiiduväärt: „Meil on olnud mitmeid hästi töötavaid kampaaniaid ning koostöö meie ligi 250 rentnikuga on olnud väga tõhus. 2014. aasta rebrändingu tarbeks loodud identiteet töötab hästi, meid tuntakse selle järgi ära ja see on inimeste meeltes kinnistunud. Küll aga on keskus vahepeal edasi arenenud ning vajab uusi tööriistu, millega meie uut ja meelelahutuslikku sisu veel paremini inimesteni viia.“

„Eelmise aasta teises pooles läbi viidud agentuuride konkursil osales viis väga tugevat loov- ja meediaagentuuride koondmeeskonda. Võitis Tanki ja Initiative’i meeskond, kelle töö puhul olid analüütilisus ja loovus suurepärases tasakaalus. Viimaste kuude jooksul kogetud koostöö on andnud kinnitust õigest otsusest. Ülemiste turundustiim ja agentuurid on väga kiiresti kujunenud üheks tugevaks „õmblusteta“ meeskonnaks,“ kinnitab Nõmm.

Uue meeskonna esimene suurem kampaania jätkab eelmisel aastal tutvustatud „Mõnusalt koos“ kontseptsiooniga, kuid annab sellele värske vormi ning jutustab Ülemiste lugu moodsas ja meelelahutuslikus võtmes.

Vaata Ülemiste keskuse uut tantsulist reklaamklippi:


Agentuur: Tank
Režissöör: Martti Helde
Produtsendid: Elina Litvinova, Gaida Talu
DOP: Ivar Taim
Näitlejad: Steffi Pähn ja Ingmar Jõela
Originaalmuusika: Paal Piller


Initiative’i juht Indrek Soom kiidab samuti kolmepoolset koostööd ja head sünergiat: “Ülemiste keskus on suurepärane näide kaasaegsest turundusjuhtimisest, kus osatakse igapäevaste taktikaliste tegevuste kõrval hinnata ka strateegilist pikka vaadet. Ollakse teadlikud oma tugevustest, ent samas julgetakse kasutada ka progressiivseid lahendusi, et turunduse efektiivsust veelgi tõsta. On küllaga näiteid, kus konkursi lõppedes ei uuene igapäevastes tegevustes just eriti palju. Vanade harjumuste ja uskumuste muutmine on ennekõike mentaliteedi, aga ka pealehakkamise küsimus. Ülemiste puhul oleme juba esimeste kuudega jõudnud täpsustada meile olulised sihtrühmad, seada relevantsed mõõdikud, analüüsida ökonomeetria abil seniste kampaaniate ja tegevuste ärilist efektiivsust – seda kõike tänu järjepidevale avatud ja usalduslikule suhtlusele nii Ülemiste keskuse kui Tankiga.” 

Tanki loovjuht ja partner Joel Volkov sekundeerib: „On tõeline privileeg olla partneriks Ülemistele, mis asub niivõrd kiiresti arenevas piirkonnas ja on ka ise viimastel aastatel tohutult arenenud. Kiidan ka – mitte lipitsedes, vaid siiralt tunnustades – Ülemiste fenomenaalselt tõhusat, kuid samas väga empaatilist meeskonda. Olen veendunud, et edu algab inimestest ja inimsuhetest. Ülemiste on selle veendumuse musternäidis.“ 

Ülemiste keskus on 2004. aastal avatud perekeskus, kus pakub oma kaupu ja teenuseid ligi 250 erinevat kauplust ja teeninduskohta. Ülemiste keskuse omanik ja arendaja on Linstow International, mis kuulub Norra päritolu Awilhelmsen Groupile. Linstow tütarfirma Linstow Center Management on Baltimaade juhtiv kinnisvaraarendaja ja operaator.

Tank ja Initiative on Turundajate Liidu (TULI) liikmed.

Silja Oja, TULI
Liitu uudiskirjaga